Teslimat Şartları

Siparişim Kaç Günde Ulaşır?

NasBAG'de saat 15:00'a kadar oluşturmuş olduğunuz tüm siparişler aynı gün, saat 15:00 ve sonrasında vermiş olduğunuz siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya verilir. Teslimat süresi bağlı bulunduğunuz bölgenin uzaklığına ve yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Ortalama teslim süresi İstanbul içi 1, İstanbul dışı 3 gündür.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar?

NasBAG'de 700TL ve üzeri tüm kargolar ücretsizdir.

 

Kargom Nerede?

Siparişinizi verdikten sonra tarafınıza SMS ya da posta yolu ile iletilecek takip numarası ile birlikte Aras Kargo İnternet sitesinden ya da size en yakın Aras Kargo şubesinden siparişinizi takip edebilirsiniz.

 

Hangi Kargo Firması İle Çalışıyorsunuz?

NasBAG üzerinden oluşturduğunuz tüm yurt içi siparişleri Aras Kargo firması ile gönderilmektedir.

 

Kargomu Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken ürün paketinde ezilme, yırtılma, ıslanma vb. gibi bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Bu şekilde bir sorun olduğunda ürünü gelen kuryenin yanında açarak eğer var ise oluşan hasar ile ilgili  Hasar Tespit Tutanağı talep ediniz ve sonrasında müşteri hizmetlerimize durumu bildiriniz.

 

Kargo Geldiğinde Adreste Yoksam Ne Olur?

Adresinizde bulunmadığınız durumda siparişiniz en yakın Aras Kargo şubesine teslim edilir. İki gün içinde şubeden siparişinizi teslim alabilirsiniz. Teslim alınmadığı takdirde ürün Bella Cors'a geri döner ve tekrar gönderim yapılmaz.

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR