Hakkımızda

 

NAS BAG kurulduğu günden itibaren zamansız koleksiyonları ile 'yerli kadın çantası ' ile yeni 'erkek koleksiyonuyla'  Türkiye çanta üreticiliğinde öncü firma olmuştur.NAS BAG  tasarımlarında şıklığı ve rahatlığı buluşturmayı modern dünyanın ihtiyaçlarına uygun gündüzden geceye kadar günün her anına uyan konforun ön planda olduğu bir stil sunar .

Tasarım ve Müşteri memnuniyeti odaklılık hedefiyle hızla büyüyen markamız Türkiye'den sonra şimdi diğer ülkelerde de kadın ve erkek müşterilerin beğenisine sunuluyor .Sizlerden aldığımız güçle her gün büyümeye, yeni ve mutlu müşteriler kazanmaya devam ediyoruz. 

 

NAS BAG İLETİŞİM 

Nas Bag'i kendi internet sitemiz 'nasbag.com.tr' dışında Hepsiburada,  Trendyol gibi Türkiye'nin önde gelen online alışveriş platformlarından da ulaşabilirsiniz.

Facebook: NasBag ve İnstagram: @nas_canta   sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilir ve takip edebilirsiniz. Nas Bag Müşteri hizmetleri için +90 507 467 79 37 numaramızdan bizlere mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.Mail adresimiz [email protected] üzerinden görüş ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR