İade Politikası

İade ve Değişim Nasıl Yapılır?

- Satın almış olduğunuz ürünü, kargodan teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

- Değiştirmek istediğiniz ürünü iade olarak; kargo ücreti size ait olmak koşuluyla tarafımıza gönderebilir, yerine almak istediğiniz ürün için yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

- İade etmek/ değiştirmek istediğiniz ürünü; ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve tüm aksesuarlarıyla birlikte tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

- İade ve değişimlerde kargo ücreti size aittir.

- Havale / EFT  yöntemi ile gerçekleştirilen alışverişlerin iadesi için faturanızın arka kısmına  bankanızın ismini, şubesini ve IBAN numaranızı yazmanız gerekmektedir.

 

İade Ücreti Ne zaman ve Nasıl Yatırılır?

- İade ve değişim için  gönderilen ürünler tarafımıza ulaştığında; kontrol edilerek gerekli iade koşullarına uygunluğu tespit edildikten sonra iade işlemi başlatılır.

- Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ürün bedeli 5 iş günü içinde kartınıza yatırılır. 

- Havale, eft, ile alınan siparişlerde iade edilecek tutar, ürün/ler tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 1-3 iş günü içinde vermiş olacağınız hesap numarasına yatırılacaktır.

 

Hangi Durumlarda İade Kabul Edilmez?

- İadeye uygun koşullar sağlanmadığında; ürün ve kutusunun hasar görmesi, orjinalliğinin, dokusunun bozulması, eksik aksesuar ile gönderilmesi, herhangi bir deformasyon oluşması durumlarında iade ve değişim talebiniz kabul edilmemektedir.

- Faturasız ve iade formu doldurulmadan geri gönderilen siparişlerde iade işlemi yapılamamaktadır.

- İade kapsamı dışındaki ürünlerin iadeleri kabul edilmemektedir. (tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan ürünler, gece çantaları, pullu-taşlı hassas kullanıma tabi olan tüm ürünler)

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR